Praktyka obecności – trening interpersonalny 2023

Zapraszam na cykl warsztatów prowadzonych w konwencji treningu interpersonalnego. Umiejętności interpersonalne są potrzebne do budowania relacji opartych na zachowaniu granic, autentyczności i przestrzeni dla poglądów i potrzeb każdego z nas.

Często zdarza się, że w wirze codziennych aktywności zapominamy o własnych potrzebach – odpoczynku, ciepła, bliskości, zabawy. Na zajęciach poszukamy sposobu na zbudowanie wystarczającej przestrzeni na miękkie jakości życia.

Podstawą naszej pracy będzie praktykowanie obecności w doświadczeniu kontaktu – ze sobą i z innymi ludźmi. Uważna obecność to stan, w którym nasze bycie rozszerza swoje granice, rozluźnia się i rozwija. Poprzez zanurzenie się w chwilę obecną otwieramy przestrzeń na eksplorowanie własnego potencjału i możliwości korzystania z niego. Chwila obecna i uważność w niej, daje możliwość uzdrawiania w każdej dziedzinie istnienia.

Dzięki ćwiczeniom uważności możemy pogłębić umiejętność samoregulacji autonomicznego układu nerwowego. Poznając metody regulowania wewnętrznych napięć, mamy szansę na odważniejsze wyjście do świata i ludzi.

W trakcie zajęć będziemy doświadczać różnych form kontaktu i wspólnego bycia: komunikacji, wyznaczania granic, autentycznej bliskości i niezależności emocjonalnej.

Spotkania będą prowadzone w konwencji Gestalt.

Terminy:

28 stycznia, 25 lutego, 25 marca, 22 kwietnia, 27 maja, 24 czerwca.

Godziny: 10-18

Koszt jednego spotkania 400 zł.

Zapisy – Ewa Dobek, ewa-dobek@wp.pl, tel. 509667502

Miejsce – Łódź, ul. Piotrkowska 17, wejście D, II piętro.

No Comments

    Leave a Reply